Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2011

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Kulak Jerzy - Burmistrz Gostynia
  2. Marcinkowska Hanna - Skarbnik Gminy
  3. Palka Elżbieta - Zastępca Burmistrza Gostynia
  4. Marcinkowski Robert - Sekretarz Gminy

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Hołoga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  2. Dziubałka Maria - Inspektor ds. działalności gospodarczej
  3. Nawrocka Donata - Inspektor do spraw ochrony środowiska
  4. Grzemska Honorata - Zastępca Kierownika MGOPS w Gostyniu
  5. Osiecka Małgorzata - Kierownik Sekcji Świadzczeń Rodzinnych i Dodatków Mieszkaniowych MGOPS w Gostyniu
  6. Sarbinowska Justyna - Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami
  7. Jakuszak Róża - Główny księgowy
  8. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów
  9. Sobkowiak Roman - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji
  10. Skorupska Violetta - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy MGOPS w Gostyniu
  11. Konieczny Mariusz - Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Czub Robert - Dyrektor Muzeum w Gostyniu
  2. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  3. Hübner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  4. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  5. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  6. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  7. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  8. Witczak Miranda - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu
  9. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  10. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. F. Olejniczaka w Gostyniu
  11. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  12. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  13. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  14. Kordus Zbigniew - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu
  15. Trybuś Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  16. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  17. Hoska - Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  18. Sokołowska Violetta - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie
  19. Krawiec Marcin - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
  20. Piotrowicz Ewa - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  21. Kasprzak Artur - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Kunowie

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Pogorzelski Jerzy - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  2. Szymański Dariusz - Członek Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  3. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania sp. z o.o. w Gostyniu

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Woźniakowski Jerzy - Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Andrzejewski Hieronim - Radny Rady Miejskiej
  3. Skorupski Grzegorz - Radny Rady Miejskiej
  4. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  5. Listwoń Michał - Radny Rady Miejskiej
  6. Jackowiak Mikołaj - Radny Rady Miejskiej
  7. Hejnowicz Krystyna - Radny Rady Miejskiej
  8. Gorynia Grzegorz - Radny Rady Miejskiej
  9. Dworczak Leszek - Radny Rady Miejskiej
  10. Dorsz Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  11. Czajka Maciej - Radny Rady Miejskiej
  12. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  13. Bielka Monika - Radny Rady Miejskiej
  14. Barton Tomasz - Radny Rady Miejskiej
  15. Żywicki Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  16. Śląska Elżbieta - Radny Rady Miejskiej
  17. Skibicki Tomasz - Radny Rady Miejskiej
  18. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  19. Rajewski Eugeniusz - Radny Rady Miejskiej
  20. Radojewski Piotr - Radny Rady Miejskiej
  21. Muszyńska Elżbieta - Radny Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 3099

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera