Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2010

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Dworczak Leszek - Zastępca Burmistrza Gostynia
  3. Kulak Jerzy - Burmistrz Gostynia
  4. Marcinkowska Hanna - Skarbnik Gminy
  5. Marcinkowski Robert - Sekretarz Gminy
  6. Palka Elżbieta - Zastępca Burmistrza Gostynia
  7. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Dziubałka Maria - Inspektor ds. działalności gospodarczej
  2. Grzemska Honorata - Zastępca Kierownika MGOPS w Gostyniu
  3. Hołoga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  4. Jakuszak Róża - Główny księgowy
  5. Konieczny Mariusz - Naczelnik Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  6. Nawrocka Donata - Inspektor do spraw ochrony środowiska
  7. Osiecka Małgorzata - Kierownik Sekcji Świadzczeń Rodzinnych i Dodatków Mieszkaniowych MGOPS w Gostyniu
  8. Rozwora Dagmara - Starszy Inspektor d/s Dodatków Mieszkaniowych MGOPS w Gostyniu
  9. Sarbinowska Justyna - Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  10. Skorupska Violetta - Kierownik Sekcji Pracowników Socjalnych MGOPS w Gostyniu
  11. Sobkowiak Roman - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji
  12. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  2. Czub Robert - Kierownik Muzeum w Gostyniu
  3. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  4. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  5. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  6. Hoska - Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  7. Hübner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  8. Huebner Leszek - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie
  9. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  10. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. F. Olejniczaka w Gostyniu
  11. Kasprzak Artur - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Kunowie
  12. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  13. Kordus Zbigniew - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu
  14. Krawiec Marcin - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
  15. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  16. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  17. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  18. Piotrowicz Ewa - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  19. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  20. Sokołowska Violetta - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie
  21. Trybuś Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  22. Witczak Miranda - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania sp. z o.o. w Gostyniu
  2. Pogorzelski Jerzy - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  3. Szymański Dariusz - Członek Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Andrzejewski Hieronim - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  2. Barton Tomasz - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  3. Bielka Monika - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  4. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  5. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  6. Czajka Maciej - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  7. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  8. Dorsz Andrzej - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  9. Dworczak Leszek - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  10. Dworczak Piotr - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  11. Gorynia Grzegorz - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  12. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  13. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  14. Hejnowicz Krystyna - Radna Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  15. Jackowiak Mikołaj - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  16. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  17. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  18. Kołak Henryk - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  19. Kruk Eugeniusz - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  20. Kulak Jerzy - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  21. Listwoń Michał - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  22. Maćkowiak Mirosław - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  23. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  24. Muszyńska Elżbieta - Radna Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  25. Radojewski Piotr - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  26. Rajewski Eugeniusz - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  27. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, 2010 - 2014
  28. Saczko Stanisław - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  29. Skibicki Tomasz - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  30. Skorupka Hanna - Radny Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010
  31. Skorupski Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej kadencji 2006 - 2010, Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  32. Śląska Elżbieta - Radna Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  33. Woźniakowski Jerzy - Przewodniczący Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
  34. Żywicki Mirosław - Radny Rady Miejskiej kadencji 2010 - 2014
Ilość odsłon podstrony: 2883

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera