Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2008

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Dworczak Leszek - Zastępca Burmistrza Gostynia
  3. Marcinkowska Hanna - Skarbnik gminy
  4. Marcinkowski Robert - Sekretarz Gminy
  5. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Grzemska Honorata - Zastępca Kierownika MGOPS w Gostyniu
  2. Osiecka Małgorzata - Kierownik Sekcji Świadzczeń Rodzinnych i Dodatków Mieszkaniowych MGOPS w Gostyniu
  3. Rozwora Dagmara - Starszy Inspektor d/s Dodatków Mieszkaniowych MGOPS w Gostyniu
  4. Dziubałka Maria - Inspektor ds. działalności gospodarczej
  5. Hołoga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  6. Jakuszak Róża - Główny księgowy
  7. Konieczny Mariusz - Naczelnik Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  8. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów
  9. Nawrocka Donata - Inspektor do spraw ochrony środowiska
  10. Sarbinowska Justyna - Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  11. Sobkowiak Roman - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Witczak Miranda - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu
  2. Kordus Zbigniew - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu
  3. Wabiński Jan - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu
  4. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  5. Poświatowski Artur - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu
  6. Rajewski Piotr - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
  7. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  8. Czub Robert - Kierownik Muzeum w Gostyniu
  9. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  10. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  11. Hoska-Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  12. Hübner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  13. Huebner Leszek - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie
  14. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  15. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. F. Olejniczaka w Gostyniu
  16. Kasprzak Artur - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Kunowie
  17. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  18. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  19. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  20. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  21. Piotrowicz Ewa - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  22. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  23. Trybuś Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Adamski Mariusz - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  2. Pogorzelski Jerzy - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  3. Leśniarek Mirosława - Główny Księgowy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.
  4. Szymański Dariusz - Członek Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  5. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania sp. z o.o. w Gostyniu

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Skorupski Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Barton Tomasz - Radny Rady Miejskiej
  3. Bielka Monika - Radny Rady Miejskiej
  4. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  5. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej
  6. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej
  7. Dworczak Piotr - Radny Rady Miejskiej
  8. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej
  9. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej
  10. Jackowiak Mikołaj - Radny Rady Miejskiej
  11. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej
  12. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej
  13. Kołak Henryk - Radny Rady Miejskiej
  14. Kruk Eugeniusz - Radny Rady Miejskiej
  15. Kulak Jerzy - Radny Rady Miejskiej
  16. Maćkowiak Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  17. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  18. Radojewski Piotr - Radny Rady Miejskiej
  19. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  20. Saczko Stanisław - Radny Rady Miejskiej
  21. Skorupka Hanna - Radny Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 3678

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera