Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2006

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Dworczak Leszek - Zastępca Burmistrza Gostynia
  3. Marcinkowska Hanna - Skarbnik gminy
  4. Marcinkowski Robert - Sekretarz Gminy
  5. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Dojcz Łukasz - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji
  2. Dziubałka Maria - Inspektor
  3. Hołoga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  4. Jakuszak Róża - Główny księgowy
  5. Nawrocka Donata - Inspektor do spraw ochrony środowiska
  6. Rozwora Leszek - Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  7. Sarbinowska Justyna - Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  8. Skorzybót Grażyna - Zastępca Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  9. Sobkowiak Roman - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji
  10. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  2. Czub Robert - Kierownik Muzeum w Gostyniu
  3. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  4. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  5. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  6. Hoska Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  7. Hübner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  8. Huebner Leszek - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie
  9. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  10. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. F. Olejniczaka w Gostyniu
  11. Kasprzak Artur - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Kunowie
  12. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  13. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  14. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  15. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  16. Piotrowicz Ewa - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  17. Rajewski Eugeniusz - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
  18. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  19. Trybuś Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  20. Wabińska Danuta - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu
  21. Wabiński Jan - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Adamski Mariusz - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  2. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania sp. z o.o. w Gostyniu
  3. Leśniarek Mirosława - Główny Księgowy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Barton Tomasz - Radny Rady Miejskiej
  2. Bielka Monika - Radny Rady Miejskiej
  3. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  4. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej
  5. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej
  6. Dworczak Piotr - Radny Rady Miejskiej
  7. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej
  8. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej
  9. Jackowiak Mikołaj - Radny Rady Miejskiej
  10. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej
  11. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej
  12. Kołak Henryk - Radny Rady Miejskiej
  13. Kruk Eugeniusz - Radny Rady Miejskiej
  14. Kulak Jerzy - Radny Rady Miejskiej
  15. Maćkowiak Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  16. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  17. Radojewski Piotr - Radny Rady Miejskiej
  18. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  19. Saczko Stanisław - Radny Rady Miejskiej
  20. Skorupka Hanna - Radny Rady Miejskiej
  21. Skorupski Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 3176

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera