Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2004

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Jakuszak Róża - Skarbnik Gminy
  3. Marcinkowski Robert - Sekretarz Gminy
  4. Pospieszyński Andrzej - Zastępca Burmistrza Gostynia
  5. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Dojcz Łukasz - Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju i Inwestycji
  2. Dworczak Leszek - Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
  3. Dziubałka Maria - Inspektor ds. działalności gospodarczej
  4. Hołga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  5. Kretkowski Maciej - Naczelnik Wydziału Promocji, Przedsiębiorczości i Integracji Europejskiej
  6. Nawrocka Donata - Inspektor do spraw ochrony środowiska
  7. Przewoźna Krystyna - Naczelnik Wydziału Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska
  8. Rozwora Leszek - Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminy i Rolnictwa
  9. Rysz Danuta - Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami
  10. Skorzybót Grażyna - Zastępca Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  11. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  2. Biniakiewicz Henryka - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyniu
  3. Czabajski Andrzej - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie
  4. Czajka Stanisław - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  5. Czub Robert - Kierownik Muzeum w Gostyniu
  6. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  7. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  8. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  9. Hoska-Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  10. Hübner Paweł - Dyrektor Biblioteki publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  11. Huebner Leszek - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siemowie
  12. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  13. Juskowiak Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  14. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
  15. Kasprowiak Katarzyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Gostyniu
  16. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  17. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  18. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  19. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  20. Rajewski Eugeniusz - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
  21. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  22. Smektała Marek - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
  23. Trybuś Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  24. Wabińska Danuta - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu
  25. Wabiński Jan - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Adamski Mariusz - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu sp. z o.o.
  2. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania sp. z o.o. w Gostyniu
  3. Leśniarek Mirosława - Główny Księgowy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Andrzejewski Hieronim - Radny Rady Miejskiej
  2. Bielka Monika - Radny Rady Miejskiej
  3. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  4. Ciążyńska Danuta - Radny Rady Miejskiej
  5. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej
  6. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej
  7. Gorynia Grzegorz - Radny Rady Miejskiej
  8. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej
  9. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej
  10. Jankowski Leszek - Radny Rady Miejskiej
  11. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej
  12. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej
  13. Kurnatowski Olgierd - Radny Rady Miejskiej
  14. Marcinkowski Robert - Radny Rady Miejskiej
  15. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  16. Niedzielski Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  17. Orłowski Ludwik - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  18. Polowczyk Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  19. Radojewski Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
  20. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  21. Skorupski Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  22. Żywicki Mirosław - Radny Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 4561

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera