Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2003

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Jakuszak Róża - Skarbnik Gminy
  3. Pospieszyński Andrzej - Zastępca Burmistrza Gostynia
  4. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia
  5. Zawieja Karol - Sekretarz Gminy

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Dworczak Leszek - Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
  2. Hołoga Dorota - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
  3. Juskowiak Tomasz - Zastępca Naczelnika Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
  4. Kostórkiewicz Wiesław - Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
  5. Kretkowski Maciej - Naczelnik Wydziału Promocji, Przedsiębiorczości i Integracji Europejskiej
  6. Musielak Piotr - specjalista ds. inwestycji w Wydziale Techniczno-Inwestycyjnym
  7. Przewoźna Krystyna - Naczelnik Wydziału Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska
  8. Rysz Danuta - Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami
  9. Skorzybót Grażyna - Zastępca Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  10. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Dochodów

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  2. Baniakiewicz Henryka - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyniu
  3. Czabajski Andrzej - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie
  4. Czajka Stanisław - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  5. Czub Robert - Kierownik Muzeum
  6. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  7. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  8. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 w Gostyniu
  9. Hoska-Kaczmarek Sabina - Dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik"
  10. Huebner Leszek - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siemowie
  11. Huebner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu
  12. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  13. Juskowiak Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  14. Kaczmarek Maria - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
  15. Kasprowiak Katarzyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Gostyniu
  16. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  17. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  18. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  19. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  20. Rajewski Eugeniusz - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
  21. Sadowski Wlademar - Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  22. Smektała Marek - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
  23. Wabińska Danuta - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu
  24. Wabiński Jan - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Adamski Mariusz - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.
  2. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania Spółka z o.o. w Gostyniu
  3. Leśniarek Mirosława - Członek Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Andrzejewski Hieronim - Radny Rady Miejskiej
  2. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  3. Ciążyńska Danuta - Radny Rady Miejskiej
  4. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej
  5. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej
  6. Gorynia Grzegorz - Radny Rady Miejskiej
  7. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej
  8. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej
  9. Jankowski Leszek - Radny Rady Miejskiej
  10. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej
  11. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej
  12. Kurnatowski Olgierd - Radny Rady Miejskiej
  13. Marcinkowski Robert - Radny Rady Miejskiej
  14. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  15. Niedzielski Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  16. Orłowski Ludwik - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  17. Polowczyk Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  18. Radojewski Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
  19. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  20. Skorupski Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  21. Żywicki Mirosław - Radny Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 2477

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera