Nagłówek strony
 
   

Oświadczenia majątkowe za rok 2002

Kierownictwo Urzędu Miejskiego

  1. Burkiewicz Łukasz - Zastępca Burmistrza Gostynia
  2. Jakuszak Róża - Skarbnik Gminy
  3. Woźniakowski Jerzy - Burmistrz Gostynia
  4. Zawieja Karol - Sekretarz Gminy

Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza

  1. Hołoga Dorota - Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich
  2. Juskowiak Tomasz - Kierownik Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa
  3. Musielak Piotr - Specjalista ds. inwestycji
  4. Przewoźna Krystyna - Kierownik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego
  5. Skorzybót Grażyna - Zastępca Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  6. Łoniewska Małgorzata - Kierownik Referatu Podatków i Opłat lokalnych

Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy

  1. Albert Iwona - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sikorzynie
  2. Baniakiewicz Henryka - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyniu
  3. Busz Bernard - Dyrektor Miejskiego Zakładu Oczyszczania
  4. Czabajski Andrzej - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie
  5. Czajka Stanisław - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daleszynie
  6. Czub Robert - Kierownik Muzeum
  7. Dudek Irena - Kierownik Domu Dziennego Pobytu
  8. Gerowska Jolanta - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goli
  9. Gerowski Józef - Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyniu
  10. Hoska-Kaczmarek Sabina - Dyrektor Ośrodka Kultury "Hutnik"
  11. Huebner Leszek - Szkoła Podstawowa w Siemowie
  12. Huebner Paweł - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy
  13. Jankowski Adam - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu
  14. Juskowiak Małgorzata - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu
  15. Kasprowiak Katarzyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Gostyniu
  16. Klonowska Teresa - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  17. Malińska Grażyna - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu
  18. Małecka Bogusława - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu
  19. Minta Waldemar - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu
  20. Perdon Krzysztof - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyniu
  21. Rajewski Eugeniusz - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
  22. Sadowski Waldemar - Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyniu
  23. Smektała Marek - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
  24. Wabińska Danuta - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu
  25. Wabiński Jan - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji

Osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego gminną osobą prawną

  1. Adamski Mariusz - Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.
  2. Busz Bernard - Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Oczyszczania Spółka z o.o. w Gostyniu
  3. Leśniarek Mirosława - Członek Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.

Radni Rady Miejskiej w Gostyniu

  1. Andrzejewski Hieronim - Radny Rady Miejskiej
  2. Borowski Zbigniew - Radny Rady Miejskiej
  3. Ciążyńska Danuta - Radny Rady Miejskiej
  4. Cichowski Marek - Radny Rady Miejskiej
  5. Dolczewski Aleksander - Radny Rady Miejskiej
  6. Gorynia Grzegorz - Radny Rady Miejskiej
  7. Gronowski Ryszard - Radny Rady Miejskiej
  8. Grześkowiak Zenon - Radny Rady Miejskiej
  9. Jankowski Leszek - Radny Rady Miejskiej
  10. Juskowiak Konrad - Radny Rady Miejskiej
  11. Kamiński Zdzisław - Radny Rady Miejskiej
  12. Kurnatowski Olgierd - Radny Rady Miejskiej
  13. Marcinkowski Robert - Radny Rady Miejskiej
  14. Markowski Błażej - Radny Rady Miejskiej
  15. Niedzielski Mirosław - Radny Rady Miejskiej
  16. Orłowski Ludwik - Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  17. Polowczyk Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  18. Radojewski Piotr - Przewodniczący Rady Miejskiej
  19. Rogala Andrzej - Radny Rady Miejskiej
  20. Skorupski Grzegorz - Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  21. Żywicki Mirosław - Radny Rady Miejskiej
Ilość odsłon podstrony: 2749

Redakcja biuletynu | Informacje nieudostępnione w BIP | Statystyki serwera